Showbiz

Adelina Ismaili tregon luksin më të madh që ka në jetë

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili këtë vit shënoi rikthimin e saj në muzikë me projektin e ri “T’iqja”.

Kjo këngë u prit mirë nga publiku i saj, gjersa tani ajo i është rikthyer edhe koncerteve duke mbajtur mbrëmje të shumta muzikore në mbarë trevat shqiptare.

 

Adelina tashmë po jeton në Prishtinë me bashkëshortin dhe djalin e saj të vogël, Uliksin.

Duke qenë një personazh publik, shpesh është e rrethuar nga mediat, por privatësia për këngëtaren Ismaili mbetet luks, kështu së paku ka bërë të ditur ajo së fundmi.

Related Posts