Showbiz

Arbana Osmani rrëfen herën e parë…. Video bëhet virale

Moderatorja e Top Channel, Arbana Osmani ka publikuar në rrjete sociale një video mjaft gazmore.Ajo shfaqet duke i dhënë një biçiklete për të vegjël dhe krahas fotos ka shkruar: “Hera ime e parë në biçikletë”.

Ky fakt për moderatoren nuk dihej më parë, ndërkohë pritet që në këtë sezon ta shohim në ekran.

Videon mund ta shikoni ketu:

https://www.instagram.com/stories/arbanao/

Related Posts