Showbiz

Showbiz
Moderatorja e Top Channel, Arbana Osmani ka publikuar në rrjete sociale një video mjaft gazmore.Ajo shfaqet duke i dhënë një biçiklete për të vegjël dhe krahas fotos ka shkruar: “Hera ime e parë në biçikletë”. Ky fakt për moderatoren nuk dihej më parë, ndërkohë pritet që në këtë sezon ta shohim në ekran. Videon mund […]
Showbiz
Ajo është një prej moderatorëve më të hijshme të ekranit shqiptar, me një pamje natyrale dhe me një trup në top formë. Bëhet fjalë për moderatoren Eva Murati, e cila këtë verë ka zgjedhur bregdetin shqiptar për të pushuar. Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi me bikini nga pushimet e saj, ku duket mjaft […]
Showbiz
Ajo ka treguar se është në pritje të fëmijës së saj të parë. Por nëse mendoni se shtatzënia e ka shndërruar disi, e keni gabim pasi Kate Upton është shfaqur e mahnitshme në reklamën për brendin italian të të brendshmeve Yamamay. Ylli 26 vjeçar ka pozuar para kamerës në të brendshme ngjyrë nude, duke treguar […]
Showbiz
Fitojnë shuma marramendëse, por edhe yjet gjenden në vështirësi financiare, e në këtë rast fajin nuk e ka mungesa e të ardhurave, por keqmenaxhimi i tyre. Nga Kim Basinger deri te Mike Tyson, shumë të famshëm dorëshpuar kanë provuar në kurriz falimentimin për shkak të shpenzimeve pa fre dhe vendimeve të gabuara. Johny Deep Mes […]
Showbiz
Pas përfundimit të sezonit televiziv, moderatorja e njohur Alekta Vejsiu nisi pushimet e saj të gjata. Ajo vizitoi disa vende dhe së fundmi ka treguar se ndodhet duke u relaksuar në Itali. Moderatorja e ‘Dance with me’ ka publikuar shumë foto nga pushimet ku ka ndarë me fansat momentet nga vendet përrallore që ka vizituar.  […]
Showbiz
Modelja e njohur, Franceska Jace këto ditë po shijon pushimet e saj në plazhet e Dhërmisë në Shqipëri, shkruan “Zëri.info”. E cilësuar edhe si ndër modelet më seksi shqiptare, ajo së fundmi për ndjekësit e saj në rrjetin social ‘Instagram” ka shpërndarë fotografi nga pushimet. Përmes këtyre fotografive ajo vë në pah linjat seksi të […]
Showbiz
Françeska Jaçe vazhdon të jetë modelja më “IN” dhe ndër më të kërkuarat në fushën e modelingut. Pasi publikon imazhe dhe video të shumta në rrjete sociale, Jaçe komentohet pa ndalur nga ndjekësit, shkruan lajmi net. Në foton e fundit ajo thjesht nuk lë vend as për imagjinatë me format trupore bombastike për të cilat […]
Showbiz
Ledina Çelo ishte e ftuara e sotme në “Pushime on Top”. Në një intervistë me Ori Nebiajn ajo ka rrëfyer gjithçka për jetën e saj, familjen, shkëputjen nga muzika dhe rikthimin e mundshëm shumë shpejt më një këngë të re. Për momentin është duke pushuar në jug siç vjen çdo vere. “Dashuria për Shqipërinë është […]
Showbiz
Ajo i është larguar thashethemeve për ndarjen nga i dashuri Casey Johnson duke pushuar në Marbella. Ndërkohë që nuk ka konfirmuar ende fundin e romancës një-vjeçare me këngëtarin, Marnie Simpson është fotografuar më e buzëqeshur se kurrë nën rrezet e diellit spanjoll. E veshur me bikini me lule, ylli i reality show britanik “Geordie Shore”, […]
Showbiz
Anna Chernova, e njohur në rrjete sociale si Anella Miller është një modele ruse që merr vëmendjen e të gjithëve me postimet e saj. 31-vjecarja ka përmasat marramendëse që të gjitha vajzat do ti donin: 84-61-96. Ajo është një nga tifozet më seksi të Rusisë në Kupën e Botës.
Showbiz
Anna Chernova, e njohur në rrjete sociale si Anella Miller është një modele ruse që merr vëmendjen e të gjithëve me postimet e saj. 31-vjecarja ka përmasat marramendëse që të gjitha vajzat do ti donin: 84-61-96. Ajo është një nga tifozet më seksi të Rusisë në Kupën e Botës.
Showbiz
Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili këtë vit shënoi rikthimin e saj në muzikë me projektin e ri “T’iqja”. Kjo këngë u prit mirë nga publiku i saj, gjersa tani ajo i është rikthyer edhe koncerteve duke mbajtur mbrëmje të shumta muzikore në mbarë trevat shqiptare.   Adelina tashmë po jeton në Prishtinë me bashkëshortin dhe […]