Showbiz

E papritur! Oriola Marashit “i vjedhin” Instagramin! (FOTO)

Oriola Marashi është një ndër modelet më të famshme shqiptare

Ajo është vënë në qendër të vëmendjes pas nisjes së projektit të saj të parë muzikor në bashkëpunim me grupin OTR dhe fansat e saj mezi po presin debutimin.

Së fundmi në Instagram-in e saj nëse do bënit një shëtitje do shihni se në ‘Insta Story” një video nga reperi shqiptar, Varrosi, i cili tregon se i ka ‘vjedhur’ llogarinë personale të modeles. Me siguri tashmë Oriola duhet të jetë në dijeni, edhe pse nuk do jetë mërzitur pasi më shumë ishte në një formë shakaje nga reperi.

Related Posts