Showbiz

Eva Murati, pamje me bikini/Foto

Ajo është një prej moderatorëve më të hijshme të ekranit shqiptar, me një pamje natyrale dhe me një trup në top formë. Bëhet fjalë për moderatoren Eva Murati, e cila këtë verë ka zgjedhur bregdetin shqiptar për të pushuar. Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi me bikini nga pushimet e saj, ku duket mjaft provokuese. Kujtojmë se muajve të fundit mediat rozë kanë shkruar pafund për një ndarje mes saj dhe të dashurit të saj prej disa vitesh, Genar Topalli, djali i ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli. Në një intervistë të fundit televizive, lidhur me këtë temë Eva u shpreh se, “Nuk e kam patur problem më parë për këtë temë, për lidhjen time. Ajo u bë publike që kur isha 16 vjeç. Ajo që më ka bezdisur më shumë është se veç arritjeve të mia, kjo veçohet më tepër nga tjerat. Media ka abuzuar me emrin tim, kam vendosur t’i jap fund gjithë kësaj gjëje. Është më mirë ta lë me pikëpyetje meqë njerëzve ju pëlqen kaq shumë të flasin për jetën time personale”.

Related Posts