Showbiz

Kjo është modelja më e ‘nxehtë’ e rrjeteve sociale

Françeska Jaçe vazhdon të jetë modelja më “IN” dhe ndër më të kërkuarat në fushën e modelingut.
Pasi publikon imazhe dhe video të shumta në rrjete sociale, Jaçe komentohet pa ndalur nga ndjekësit, shkruan lajmi net.
Në foton e fundit ajo thjesht nuk lë vend as për imagjinatë me format trupore bombastike për të cilat edhe shquhet.
Modelja shqiptare sigurohet që gjithnjë të bie në syrin e publikut me postimet provokuese që publikon, ku lirshëm mund të thuhet se renditet tek modelet më të ‘nxehta’ shqiptare.

Ish banorja e Big Brother shpesh përflitet edhe për lidhjet e dashurisë, e posaqërisht me këtë të fundit me biznismenin Andi Geci.

Related Posts