Showbiz

Roza Lati del me gjoksin jashtë, i vë flakën rrjetit

Roza Lati është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar si dhe një ndër femrat më të komentuara të showbizz-it shqiptar.

Lati është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpeshherë provokon me fotot  seksi, ku ekspozon format provokuese.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi me disa foto shumë të nxehta ku shihet tërësisht lakuriq.

Në fotot e publikuara n “Instastory”, moderatorja shfaqet e veshur vetëm me një palë  reçipeta me gurë të cilat i tregojnë shumë qartë gjoksin. Por për ta fshehur paksa ajo e ka mbuluar atë me disa emoji ylli.
src=”http://www.botasot.info/media/botasot.info/images/2018/June/29/auto_ROZA21530277906.jpg” alt=”Image” />

Image

Related Posts